Laman Web Rasmi Yayasan Pahang

BM | ENG
-+=

Selamat Datang Ke Laman Web Rasmi Yayasan Pahang

BM | ENG

Pengumuman

Pengumuman

DIREKTORI STAFF

SENARAI BAHAGIAN

BilBahagianTelefon  
 Talian Am09-5181800  
 Emel Amypahang@yp.org.my  
     
A.Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif09-5181810  
B.Bahagian Perkhidmatan09-5181829  
c.Bahagian Kewangan09-5181875  
C.Bahagian Operasi09-5181850  
D.Bahagian Korporat09-5181894
A. PEJABAT KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF
BilNamaJawatanEmelTelefon
1.Dato’ Mahmud b. Mohd NawawiKetua Pegawai Eksekutifmahmud@yp.org.my 09-5181810
2.Khairul Anuwar b. Abu BakarPengurus Unit Pembangunan Sosial & Industrianuwar@yp.org.my09-5181896
3.Norhamiza bt. Abdul HamidSetiausaha Pejabatnorhamiza@yp.org.my09-5181810
     
B. BAHAGIAN PERKHIDMATAN
1.Datin Hajah Nor Aza bt. Abdul AzizKetua Pegawai Perkhidmatanazaziz@yp.org.my09-5181812
2.Rohana bt. AbdullahSetiausaha Pejabatrohana_abdullah@yp.org.my09-5181829
UNIT PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA    
1.Tg Farrah Adreena bt Tg ZulkiflyPenolong Pengurusfarrah@yp.org.my09-5181824
UNIT PERKHIDMATAN & PENYELENGGARAAN
1.Onn b. Abd Rani Pengurusonn@yp.org.my09-5181815
UNIT PENGURUSAN PELANGGAN
1.Norlatipah bt. AliasPenolong Pengurus Unit Pengurusan Pelanggannorlatipah@yp.org.my09-5181808
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT     
1.Saipudin b. Md NorPengurussmn@yp.org.my09-5181831
2.Fadilah b. IsmailPegawai Teknologi Maklumatfadilah@yp.org.my19-5181833
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
1.Zarinah bt HamidPenguruszarinah@yp.org.my09-5181874
     
C. BAHAGIAN KEWANGAN
1.Dato’ Norhishamuddin b. YaacobKetua Pegawai Kewanganhisham@yp.org.my09-5181869
2.Mohd Asri b. ZakariaPenolong Pengurusasri@yp.org.my09-5181875
3.Tuan Syariffah Nadial Syed Mat bt. YasinPenolong Pengurussyariffah_nadial@yp.org.my09-5181876
     
D. BAHAGIAN OPERASI
1.Abd Razak b. Abu Musa SaariKetua Pegawai Operasirazak@yp.org.my09-5181841
UNIT CAPAIAN KOMUNITI     
1.Safwati  bt Ahmad Pengurussafwati@yp.org.my09-5181873
2.Meor Ahmad Ariff b. Meor Abdul WahabPenolong Pengurusmaa@yp.org.my09-5181844
3.Mohd Aminur Rahman Mohamed b. RashidPenolong Pengurusaminur@yp.org.my09-5181809
UNIT CAPAIAN EKONOMI     
1.Zakari b. ShahbudinPenolong Penguruszakari@yp.org.my09-5181818
UNIT BIASISWA
1.Nor Azean bt Othman Pengurusnorazean@yp.org.my09-5181845
2.Norma Isna bt Hernanny MusaPenolong Pengurusnorma@yp.org.my09-5181819     
UNIT PINJAMAN
1.Zakiah bt. SallehPenolong Pegawai Tadbir zakiah@yp.org.my09-5181852
UNIT PROGRAM
1.Mohd Zulhafni b. AhmadPenolong Pegawai Tadbirzulhafnie@yp.org.my09-5181860
UNIT KUTIPAN BAYAR BALIK
1.Rohana bt KhamdanPenolong Pegawai Tadbirrohana_k@yp.org.my09-5181820
2.Suzilawati bt. ZakariaPenolong Akauntansuzilawati@yp.org.my09-5181886
     
E. BAHAGIAN KORPORAT
1.Airulamri b. AmranKetua Pegawai Korporatairulamri@yp.org.my09-5181891
2.Faizah bt ShafiePenolong Pengurusfaizah@yp.org.my09-5181835
3.Mohd Fazmie  b. Hj Abu JohanPenolong Pengurusfazmie@yp.org.my09-5181842
4.Muhammad b. AliasPenolong Pengurusmuhammad@yp.org.my09-5181843
5.Mohamed Sauddi Syamier b. SauddiPenolong Pengurussauddi@yp.org.my09-5181837
UNIT PEMBANGUNAN STRATEGIK & PEMANTAUAN
1.Saliza bt A. JalilPenolong Pengurussaliza@yp.org.my09-5181892
2.Khairun Nisa bt Mohd ArshadPenolong Pengurusanis@yp.org.my09-5181895
UNIT INTERGRITI
1.Razimah bt Abdullah HashimPegawai Intergritirazimah@yp.org.my09-5181816
UNIT AUDIT & RISIKO
1.Nor Hasifah bt AbdulJuruaudithasifah@yp.org.my09-5181838

 

Dikemaskini pada: November 15, 2021, 2:04 pm